Przyciągający wszystkie spojrzenia | Mad Mobil
Nasze strony wykorzystują pliki cookies.
Polityka Prywatności
Więcej o cookies   
ROZUMIEM
Przyciągający wszystkie spojrzenia
MAD MOBIL

Wygodne fotele

W ramach odświeżenia modelu, zaszły zmiany we wnętrzu, mające na celu podwyższenie komfortu podróżowania. Gładszy materiał przypominający skórę, który wygląda bardziej elegancko i jest przyjemniejszy w dotyku.

12,3-calowy cyfrowy ekran TFT

Za kierownicą znajduje się teraz 12,3-calowy cyfrowy ekran TFT, na którym wyświetlane są wskazania prędkości i inne kluczowe informacje. Ekran o wysokiej rozdzielczości (1920 x 720 pikseli) pozwala kierowcy skonfigurować wyświetlacz, tak aby pojawiały się na nim informacje dostosowane do jego preferencji.

System informacyjno-rozrywkowy

Odświeżony system informacyjno-rozrywkowy jest wyposażony w bardziej intuicyjny ekran główny, który pozwala użytkownikowi umieścić na nim widżety najczęściej używanych funkcji,
podobnie jak na ekranie smartfona.
Ponadto system informacyjno-rozrywkowy oferuje ulepszone funkcje rozpoznawania głosu. Dodatkowo podczas postoju pojazdu można odtwarzać treści wideo z urządzeń podłączonych przez USB.

NOWA GENERACJA

Nissan Juke Hybrid - to pierwsza taka wersja znanego crossovera.
Zjawiskowa stylistyka, bogate wnętrze i wyjątkowy hybrydowy układ napędowy to wszystko, czego potrzebujesz.

Dowiedz się więcej >

DOSTOSOWANY DO POTRZEB

Możliwy jeszcze większy komfort jazdy dzięki trzem trybom:
ECO - mniejsze spalanie,
Standard - lepsza równowaga między poziomem zużycia paliwa, a wydajnością,
Sport - maksymalne emocje podczas jazdy.

BEZPIECZEŃSTWO PRZEDEWSZYSTKIM

Nissan Juke oferuje nam swoją dodatkową pomoc podczas jazdy poprzez zaawansowane systemy bezpieczeństwa. Rozpoznawanie znaków drogowych, wykrywanie pojazdów w martwym polu, a także wykrywanie pieszych lub rowerzystów to tylko niektóre z funkcji bezpieczeństwa, jakie ma do zaoferowania Nissan Juke.

SKRZYNIA DCT Z ŁOPATKĄ ZMIANY BIEGÓW

Automatyczna, 7-stopniowa skrzynia biegów z podwójnym sprzęgłem sprawia, że reakcja samochodu na pedał gazu czy hamulca jest natychmiastowa, a dzięki łopatkom przy kierownicy, zmiana biegów może być jeszcze szybsza i sprawniejsza.

INTELIGENTNY SYSTEM KAMER 360°

System kamer 360° z łatwością pozwala na zaparkowanie w nawet najbardziej wymagających miejscach. Widok samochodu z każdej strony, oraz funkcja zbliżenia przodu, tyłu i boku pojazdu daję dużo większą swobodę podczas dokonywania manewrów.