Dni jazd testowych | Mad Mobil
Nasze strony wykorzystują pliki cookies.
Polityka Prywatności
Więcej o cookies   
ROZUMIEM
Dni Jazd Testowych
MAD MOBIL
Co nowego w ofercie Nissana:

Wiele ostatnio mówi się o kryzysie na rynku motoryzacyjnym... ale Nissan nie przejmuje się takimi informacjami. W ostatnich kilku miesiącach pojawiło się u nas wiele ciekawych nowości.• Przede wszystkim większość naszych modeli dostępnych jest w wersji zelektryfikowanej: np Juke z napędem hybrydowym, bądź Qashqai e-POWER.

• Pojawił się nowy, długo oczekiwany X-Trail. Również z napędem hybrydowym.

• Nowy „elektryk” ARIYA – tym razem w modnym nadwoziu typu crossover.

• Nie zapominajmy o samochodach dostawczych - tutaj również możemy zdecydować się na napęd elektryczny. Mowa oczywiście o nowym Nissanie Townstar


Rozumiemy, że przy tak dużej ilości istotnych zmian w ofercie dokonanie wyboru jest utrudnione. Dlatego chcielibyśmy zaprosić Państwa do naszego salonu w celu zapoznania się z nowymi rodzajami napędów. A nic tak nie pozwoli zapoznać się z samochodem i technologiami w nim zastosowanymi, jak jazda testowa.
Zapraszamy więc do kontaktu z naszymi sprzedawcami. W uzgodnionym wspólnie terminie będą mogli poświęcić Państwu odpowiednią ilość czasu, która wystarczy zarówno na spokojne oględziny w salonie, jak i na przejażdżkę wszystkimi interesującymi modelami.
Dodatkowa oferta: umów się na jazdę testową dowolnym modelem marki Nissan. Na hasło "Dni Jazd Testowych: Wrzesień" otrzymasz voucher na komplet dywaników gumowych oraz wykładzinę przestrzeni bagażowej do zrealizowania przy zakupie wybranego modelu. Termin ważności vouchera: 3 miesiące licząc od daty jazdy testowej do zamówienia pojazdu. *
* Voucher musi być wystawiony w dniu odbycia jazdy testowej, a przekazany sprzedawcy w dniu zawarcia umowy - zamówienia.

Umów się na jazdę próbną


Strona glowna

Strona Mad Mobil

RODO

Newsleter