Części Akcesoria | Mad Mobil
Nasze strony wykorzystują pliki cookies.
Polityka Prywatności
Więcej o cookies   
ROZUMIEM
Części - Akcesoria
MAD MOBIL
Dział części zamiennych istnieje od 2000 r. stanowi integralną część firmy Mad Mobil. W chwili obecnej posiadamy magazyn oryginalnych części zamiennych do samochodów marki NISSAN. W ciągłej sprzedaży znajduje się blisko 2 tys. pozycji, stale uzupełnianych oraz rozszerzanych o nowe modele.

Prowadzimy sprzedaż hurtową dla podmiotów gospodarczych, oferując im atrakcyjne warunki współpracy. Obejmują one: wysyłkę, spedycję lub dowóz części w obrębie Rybnika gratis, przedłużony termin płatności za zakupiony towar, zespół doświadczonych specjalistów do pomocy, materiały firmowe. W przypadku wątpliwości odwiedzi Państwa nasz przedstawiciel handlowy, który udzieli dodatkowych wyjaśnień.

Wprowadzamy liczne oferty sezonowe oraz promocyjne wyprzedaże części. Obecnie prowadzona jest wyprzedaż niektórych pozycji, których ceny zostały obniżone nawet o 30%.

Sprawny system zaopatrzenia w części jest podstawą działania naszej firmy. Opiera się on na stałych dostawach z magazynu zlokalizowanego w Warszawie, który stanowi integralny składnik europejskiej sieci logistycznej Nissan. Dzięki temu, dla części składowanych w Warszawie, ekspresowy termin dostawy do naszej firmy wynosi 24 godz. Magazyn nasz zaopatruje się także z innych centrów dystrybucyjnych Nissana znajdujących się w Amsterdamie (Holandia) oraz bezpośrednio z Japonii. Stały monitoring dostaw oraz bezpośredni kontakt z klientem do minimum skracają oczekiwanie na części.

Obsługą Klientów zajmuje się zespół doświadczonych specjalistów, korzystających z nowoczesnego elektronicznego katalogu części zamiennych - Microcat EPC - Nissan , który do minimum redukuje możliwości popełnienia pomyłki. System ten jest standardem europejskim, zapewnisjącym najwyższy poziom obsługi. Każdy klient jest naszym "najważniejszym klientem".

Magazyn nasz zapewnia duży wybór części do natychmiastowej odsprzedaży. Przy większym zamówieniu zapewniamy dystrybucje bezpośrednio do klienta ("od drzwi do drzwi"). Tym systemem dystrybucji objęliśmy wszystkich naszych klientów indywidualnych, jak i hurtowych.

Proponujemy Państwu najwyższej jakości oryginalne części eksploatacyjne marki NISSAN. Wszystkie one zostały wytworzone według najbardziej rygorystycznych norm, dzięki czemu odznaczają się wysoką jakością, dużą trwałością oraz czynią Państwa samochód bezpiecznym i niezawodnym. W sprzedaży znajduje się pełen asortyment części niezbędnych do przeprowadzenia każdej naprawy, również do tzw. samochodów niszowych - 100 NX, Urwan ,200 ZX

Każda naprawa blacharska wiąże się z wymianą dużej ilości elementów. W naszej firmie , każdy naprawiający samochód marki Nissan, otrzyma wszystkie niezbędne elementy karoseryjne do przeprowadzenia takiej naprawy. Oferujemy: zderzaki, błotniki, maski, poszycia tylnych błotników, wzmocnienia, pełen asortyment oświetlenia, a także mniejsze elementy niezbędne do wykończenia. Każda z tych części jest tak dopasowana, że nie wymaga dodatkowych czynności ze strony naprawiającego. Tylko takie części dają gwarancje, że Twój samochód po naprawie będzie bezpieczny oraz nie straci na wartości, dzięki czemu będziesz mógł uzyskać godziwą cenę przy odsprzedaży.

Pełen asortyment akcesoriów dostępnych w naszej firmie pozwoli uczynić Twój samochód wyjątkowym, bezpieczniejszym oraz pozwoli cieszyć się ulubioną muzyką w trakcie jazdy. Akcesoria te produkowane są z użyciem najlepszych materiałów, dzięki czemu odznaczają się one wyjątkową trwałością i doskonałym wykończeniem.

Skontaktuj się z działem części i akcesoriów