Finansowanie Kredyt Leasing | Mad Mobil
Nasze strony wykorzystują pliki cookies.
Polityka Prywatności
Więcej o cookies   
ROZUMIEM
Usługi Finansowe
MAD MOBIL
SFINANSUJ NISSANA TWOICH MARZEŃ!

Dzięki ofercie kredytowej Nissan Finance w prosty sposób staniesz się posiadaczem nowego samochodu marki Nissan zakupionego w Sieci Autoryzowanych Dealerów Nissana w Polsce.

Oferta przygotowana przez RCI Bank Polska S.A. to pełna gama produktów finansowych dopasowana do wymagań każdego klienta, stworzona z myślą o różnych potrzebach i sytuacjach życiowych. Klient załatwia wszystko w jednym miejscu bez zbędnych formalności i nie tracąc cennego czasu.

Klientom oferujemy KREDYT STANDARDOWY w PLN o klasycznym systemie spłat równych rat miesięcznych w okresie od 12 do 96 miesięcy. Kredyt skierowany jest zarówno do klientów indywidualnych, jak i przedsiębiorców.

Kredyt dla klientów indywidualnych udzielany jest osobom fizycznym zatrudnionym na podstawie umowy o pracę, uzyskującym dochody z tytułu renty lub emerytury, z tytułu prowadzenia gospodarstwa rolnego lub wykonywania wolnego zawodu.

Kredyt dla przedsiębiorców przeznaczony jest dla wszystkich klientów prowadzących działalność gospodarczą, zarówno klientów small businessu, jak i spółek prawa handlowego.

Nasza oferta kredytowa jest dostępna dla wszystkich nowych samochodów marki Nissan. Dodatkowo na wybrane modele i w ściśle określonym czasie proponowane są bardzo atrakcyjne PROMOCJE kredytowe i leasingowe. Wystarczy, że zapytasz swojego sprzedawcę w Salonie o szczegóły oferty Nissan Finance!

Twój wymarzony Nissan i finansowanie może być więc nie tylko skrojone na miarę, ale przede wszystkim dostępne na wyciągnięcie ręki, gdyż minimalny wkład własny wynosi 0% w przypadku oferty dla klientów indywidualnych oraz 10% dla przedsiębiorców.

Oprócz wartości samochodu, oferta Nissan Finance obejmuje także:
Dodatkowe wyposażenie montowane przy sprzedaży samochodu;
Prowizję bankową;
Ubezpieczenie kredytobiorcy RCI Bezpieczny Kredyt;
oraz
Ubezpieczenie komunikacyjne;
Ubezpieczenie utraty wartości pojazdu GAP.

W ofercie proponujemy także kredyt na samochody używane zakupione w Sieci Autoryzowanych Dealerów Nissana.

Skontaktuj się z nami: