Nissan e-POWER | Mad Mobil
Nasze strony wykorzystują pliki cookies.
Polityka Prywatności
Więcej o cookies   
ROZUMIEM
Napęd hybrydowy e-POWER
MAD MOBIL
Napęd e-POWER – wyjątkowe rozwiązanie

Autorska technologia Nissana e-POWER to połączenie silnika benzynowego, który ładuje baterię oraz silnika elektrycznego, który napędza koła. Napęd ten działa podobnie jak w samochodzie elektrycznym, zmniejszając emisję spalin i koszty eksploatacji. Samochodu nie trzeba podłączać do sieci ładowania, dlatego kierowcy nie muszą zmieniać swoich przyzwyczajeń. Oprócz silnika spalinowego, technologia e-POWER wykorzystuje również hamowanie regeneracyjne, które wspiera ładowanie baterii.
Jak działa technologia e-POWER?

e-POWER wykorzystuje silnik elektryczny. Energia elektryczna do jego napędzania jest dostarczana przez wydajny silnik spalinowy o zmiennym stopniu kompresji (VCR). Wytworzona energia jest dostarczana do baterii, bądź bezpośrednio do silnika elektrycznego. 

e-POWER łączy to, co najlepsze, z obu światów:
- płynne i responsywne przyspieszenie znane z pojazdów EV
- zasięg pojazdu z silnikiem spalinowym.

Zapraszamy do obejrzenia filmu opisującego technologię e-POWER.

A po obejrzeniu.... zapraszamy na jazdę testową.Tutaj zapraszamy do zapoznania się z samochodem Qashqai wyposażonym w napęd e-POWER.A tutaj mamy recenzję napędu e-Power w wykonaniu niezależnego dziennikarza. Warto się zapoznać.Cennik Nissana Qashqai z napędem e-Power

Pobierz

Cennik Nissana X-Trail z napędem e-Power

Pobierz

Umów się na jazdę próbną