Nissan Trade In | Mad Mobil
Nasze strony wykorzystują pliki cookies.
Polityka Prywatności
Więcej o cookies   
ROZUMIEM
Dodatkowy rabat
nawet do 7000 PLN
MAD MOBIL

Masz używany samochód nie starszy niż 10 lat
i planujesz wymienić go na nowego Nissana?
Chcesz otrzymać dodatkowy rabat na zakup nowego pojazdu? Mamy dla Ciebie idealne rozwiązanie.

ODKUPIMY TWOJE AUTO a Ty, zostawiając u nas w rozliczeniu swój dotychczasowy samochód, zyskasz dodatkowy rabat nawet do 4000 PLN na wybrane modele samochodów Nissana i wygodnie przesiądziesz się do swojego nowego, wymarzonego Nissana pozbywając się problemu ze sprzedażą starego pojazdu.

OTRZYMASZ DODATKOWE 3000 ZŁ jeśli pozostawisz w rozliczeniu samochód marki Nissan!

Zostaw nam swój samochód w rozliczeniu, a wszystkie formalności związane z wymianą używanego pojazdu na nowy załatwisz bezpiecznie w jednym miejscu. Nasi kompetentni doradcy chętnie pomogą Ci sprawnie sfinalizować obie transakcje, dzięki czemu zaoszczędzisz czas na to, by w pełni cieszyć się użytkowaniem swojego nowego Nissana.

WYGODA

Planujesz zakup nowego samochodu i zastanawiasz się, co zrobić ze swoim obecnym autem? Mamy dla Ciebie gotowe rozwiązanie. Zostaw nam w rozliczeniu samochód, którym teraz jeździsz i zyskaj rabat na swojego wymarzonego, nowego Nissana.

OSZCZĘDNOŚĆ CZASU

Dzięki nam zaoszczędzisz swój czas i będziesz mógł go przeznaczyć na to, co naprawdę lubisz. Jeśli nie masz ochoty na przygotowywanie pakietów zdjęć, publikowanie ogłoszeń i odpowiadanie na pytania niezdecydowanych nabywców, zrobimy to za Ciebie.

BEZPIECZEŃSTWO

Zostaw swój używany samochód pod naszą opieką, a my zajmiemy się jego profesjonalną wyceną. Ty wszystkie formalności związane z oddaniem używanego i zakupem nowego pojazdu załatwisz w jednym miejscu, a my weźmiemy odpowiedzialność za bezpieczną transakcję


Czy wiesz, że RABAT DO 4000 PLN otrzymany z tytułu zostawienia używanego pojazd w rozliczeniu zakupu nowego samochodu Nissana MOŻESZ ŁĄCZYĆ Z INNYMI PROMOCJAMI ?

ELEKTRYZUJĄCA WYPRZEDAŻ

Sprawdź ile możesz zyskać korzystając z naszej elektryzującej oferty wyprzedażowej lub zapytaj handlowca o ofertę skrojoną na miarę Twoich potrzeb.

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ >


Nowy model Nissana który będzie Twoim nowym samochodem wybrany, a decyzja o pozostawieniu w rozliczeniu swojego używanego auta podjęta? Chcesz skorzystać z rabatu nawet do 4000 PLN, mając gwarancję rzetelnej i bezpłatnej wyceny oraz atrakcyjnej ceny odkupu swojego auta?

ZAPRASZAMY DO KONTAKTU