; Rozszerzona Gwarancja | Mad Mobil
Nasze strony wykorzystują pliki cookies.
Polityka Prywatności
Więcej o cookies   
ROZUMIEM
Rozszerzona Gwarancja
MAD MOBIL
GWARANCJA ROZSZERZONA
GWARANCJA ROZSZERZONA

Rozszerzenie standardowej gwarancji (3-letniej lub na 100 000 km) na dłuższy okres lub przebieg pozwoli Ci pełniej wykorzystać swojego Nissana (szczegółowy zakres obowiązywania oraz wyłączenia znajdują się w Umowie).


CAŁKOWITA KONTROLA WYDATKÓW

Gwarancja rozszerzona Nissana zapewnia spokój ducha po wygaśnięciu gwarancji podstawowej. Chroni Ciebie i Twój samochód przed kosztami nieoczekiwanych usterek mechanicznych i elektrycznych (szczegółowy zakres obowiązywania oraz wyłączenia znajdują się w Umowie). 

Rozszerzona gwarancja jest ubezpieczeniem pojazdu na warunkach określonych w Ogólnych Warunkach Ubezpieczenia. Dostępność i warunki ubezpieczenia uzależnione są od wieku i przebiegu pojazdu.


ELASTYCZNOŚĆ

Gwarancja rozszerzona jest dostępna w wielu wariantach przebiegu i czasu. Gwarancję rozszerzoną można wykupić w dowolnej chwili przed wygaśnięciem gwarancji podstawowej.
Ponadto możesz wydłużyć okres lub przebieg przewidziany w bieżącej Gwarancji rozszerzonej. Zapytaj dealera Nissana o szczegóły.


JAKOŚĆ

Gwarancja rozszerzona Nissana daje pewność wykorzystania oryginalnych części podczas napraw wykonywanych przez odpowiednio przeszkolonych mechaników.


WARTOŚĆ DODANA

Gwarancja obejmuje konkretny pojazd, więc jest zbywalna. Jeśli zdecydujesz się na sprzedaż swojego pojazdu, szczęśliwy nabywca będzie mógł korzystać z tego samego poczucia pewności.

Cennik przedłużonej gwarancji

Pobierz


Strona glowna

Strona Mad Mobil

RODO

Newsleter